İzmir Kilit Taşı Ustası
Kasım 19, 2023
İstanbul Karo Taşı Ustası
Kasım 19, 2023

İstanbul Kilit Taşı Ustası

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Kilitli taşımız 6cm ,8cm ve 10cm yüksekliğinde üretilen parke taşları fiziksel ve mekanik dayanımı yüksek olmasını gerektiren alanlarda tercih edilmektedir. Kilitli parke şehir içi araç yollarında, tretuar kaplamalarında, oto parklarda ,yaya yollarında , bina çevrelerinde ,sanayi alanları ve yollarında ticaret merkezlerinde ve fabrika çevrelerinde kullanılmaktadır. Kilittaş işçiliği, kilitli parkelerin döşenmesi ustalık ister. Kayseri firmamızda kilitli taş ustası olarak görev alan personeller, uzman ve işini en iyi şekilde meydana getirmeye çalışan ustalar, senelerin tecrübesini kullanarak muhteşem zeminler çıkarmaktadır. Kilitli taşların bir düzen arasında tek bir taşın dahi noktayı şaşırılmadan döşenmesi, sığmayan taşların döşenen yere uygun olarak ve muntazam bir durumda döşenmesi ustalık arzulayan bir iştir. Taşlardan birinin yeri dahi yanlış İstanbul kilit taşı ustası olursa desen kayarak istediğimiz görüntüye erişemeyebiliriz. Bundan ötürü, meydana getiren ustanın, işin uzmanı ve edinim sahibi bir insanın olması gerekir. Kilitli parke taşı ustası arayan tüm müşterilerimize saygılı ve seviyeli, işinin uzmanı olmuş, kaliteli insanların arasından seçkin ustalar ile İstanbul kilit taşı ustası sizlere keşif ve iş yapmaya gelinmektedir. Parke taşı çalışmalarıyla çamurlu parklar ve bahçeler, yürünebilir hale gelmektedir. Oto park çalışmalarında da yine bu kilitli parke taşları tercih edilmektedir. Bu işin uzmanı olan elemanlarımız, öncelikle zemin sertleştirme işlemi yapmaktadır. Zeminin sertleştirilmesi, muhtemel çökmeleri önleyecektir. Bu iş için silindir türü araçlar tercih edilmektedir. Zemine ince bir kum tabakası serilir ve yüzeyin düz olmasına İstanbul kilit taşı ustası özen gösterilir. Parke taşı döşeme işlemlerinde aynı yönde döşeme işlemi yapılır. Döşeme işlemlerinde sıralamada sıkıntı çıkmaması için döşeme sırası önemlidir. Farklı renk ve uygulamaları, farklı desen seçeneği ve farklı yükseklik alternatifleriyle her ihtiyaca uygun kilit taşı ve parke taşı ile hizmet veren firmamız, zemin kaplamada kalitesi ve işçiliği ile fark yaratan parke taşlarını en ekonomik fiyatlarla sunuyor

İstanbul ’da Kaliteli Kilitli Parke Taşı Döşeme Ustası

İstanbul kilit taşı ve parke taşı döşeme işi için doğru ve önerilen bir ustayı seçmek, projenizin başarılı ve dayanıklı olmasını sağlamak için kritik bir adımdır. İster bahçenizin, otoparkınızın veya işyerinizin girişinin döşenmesi olsun, doğru ustayı seçmek işin profesyonellikle ve en yüksek standartlarda yapılmasını sağlar. Bu makalede, Ankara’da kilitli parke taşı döşeme işi için tavsiye edilen ve güvenilir bir ustayı nasıl seçeceğinizi inceleyeceğiz.

Doğru Usta Seçimi Neden Önemlidir?

Kilitli parke taşı döşeme işi, uzmanlık gerektiren bir alan olup doğru bir ustaya sahip olmak, işin doğru şekilde yapılmasını ve sonuçtan memnun kalmanızı sağlar. Ayrıca, kaliteli malzeme kullanımı ve işçilik, döşeme işinin dayanıklılığını ve estetik görünümünü etkiler. Yanlış bir ustaya sahip olmak, ileride sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle doğru usta seçimi son derece önemlidir.

Tavsiye Edilen Usta Özellikleri

  1. Deneyim ve Uzmanlık: Ankara’da kilitli parke taşı döşeme işi yapan ustalardan birini seçerken, deneyim ve uzmanlık büyük bir rol oynar. Tavsiye edilen ustalar, bu alanda yılların deneyimine sahiptir ve bu işte uzmanlaşmışlardır.
  2. Referanslar ve Müşteri Geri Dönüşleri: Tavsiye edilen bir usta, daha önceki projeleri hakkında referanslara sahip olmalıdır. Ayrıca, müşteri geri dönüşleri ve memnuniyeti de önemlidir. Geçmiş işlerinizi incelemek, ustanın geçmiş performansını değerlendirmenize yardımcı olacaktır.
  3. Kalite ve İşçilik: Kaliteli malzeme kullanımı ve işçilik, kilitli parke taşı döşemesinin uzun ömürlü olmasını sağlar. Tavsiye edilen ustalar, yüksek kaliteli parke taşı kullanır ve işlerini titizlikle yapar.
  4. Fiyatlandırma: İyi bir usta, dürüst ve adil bir fiyatlandırma politikası benimser. Ucuzluk her zaman kalite anlamına gelmez, bu nedenle fiyatları ve hizmetleri karşılaştırmak önemlidir.

Ankara Kilitli Parke Taşı Döşeme İçin Tavsiye Edilen Usta

İstanbul kilit taşı ve parke taşı döşeme işi için tavsiye edilen bir usta seçerken yukarıda bahsedilen özelliklere uygun birini düşünebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti, kalite, deneyim ve uzmanlık gibi kriterlere önem veren bir usta seçmek, projenizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Usta seçimi konusunda dikkatli ve araştırmacı olmalısınız. Referansları kontrol etmek, müşteri geri dönüşlerini incelemek ve ustalar arasında fiyat tekliflerini karşılaştırmak, size en uygun ustayı bulmanıza yardımcı olacaktır. Ankara’da kilitli parke taşı döşeme işi için tavsiye edilen bir usta bulduğunuzda, projenizin başarıyla sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Kilitli taşımız 6cm ,8cm ve 10cm yüksekliğinde üretilen parke taşları fiziksel ve mekanik dayanımı yüksek İstanbul kilit taşı ustası olmasını gerektiren alanlarda tercih edilmektedir. Kilitli parke şehir içi araç yollarında, tretuar kaplamalarında ,oto parklarda ,yaya yollarında , bina çevrelerinde ,sanayi alanları ve yollarında ticaret merkezlerinde ve fabrika çevrelerinde kullanılmaktadır. Kilittaş işçiliği, kilitli parkelerin döşenmesi ustalık ister. Kayseri firmamızda kilitli taş ustası olarak görev alan personeller, uzman ve işini en iyi şekilde meydana getirmeye çalışan ustalar, senelerin tecrübesini kullanarak muhteşem zeminler çıkarmaktadır. Kilitli taşların bir düzen arasında tek bir taşın dahi noktayı İstanbul kilit taşı ustası şaşırılmadan döşenmesi, sığmayan taşların İstanbul kilit taşı ustası döşenen yere uygun olarak ve muntazam bir durumda döşenmesi ustalık arzulayan bir iştir. Taşlardan birinin yeri dahi yanlış olursa desen kayarak istediğimiz görüntüye erişemeyebiliriz. Bundan ötürü, meydana getiren ustanın, işin uzmanı ve edinim sahibi bir insanın olması gerekir. Kilitli parke taşı ustası arayan tüm müşterilerimize saygılı ve seviyeli, işinin uzmanı olmuş, kaliteli insanların arasından İstanbul kilit taşı ustası seçkin ustalar ile sizlere keşif ve iş yapmaya gelinmektedir. Parke taşı çalışmalarıyla çamurlu parklar ve bahçeler, yürünebilir hale gelmektedir. Oto park çalışmalarında da yine bu kilitli parke taşları tercih edilmektedir. Bu işin uzmanı olan elemanlarımız, öncelikle zemin sertleştirme işlemi yapmaktadır. Zeminin sertleştirilmesi, muhtemel çökmeleri önleyecektir. Bu iş için silindir türü araçlar tercih edilmektedir. Zemine ince bir kum tabakası serilir ve yüzeyin düz olmasına özen gösterilir. Parke taşı döşeme işlemlerinde aynı yönde döşeme  İstanbul kilit taşı ustası işlemi yapılır. Döşeme işlemlerinde sıralamada sıkıntı çıkmaması için döşeme sırası önemlidir. Farklı renk ve uygulamaları, farklı desen seçeneği ve farklı yükseklik alternatifleriyle her ihtiyaca uygun kilit taşı ve parke taşı ile hizmet veren firmamız, zemin kaplamada kalitesi ve işçiliği ile fark yaratan parke taşlarını en ekonomik fiyatlarla sunuyor.

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Firmamız sizlere kurulduğu günden bu yana kilitli taş alanında en hızlı ve kurumsal hizmetleri sunmayı başarıyor. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle hızlı bir hizmet güvencesinden yararlanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmetleri en kaliteli koşullarda sunan avantajlı bir kurumuz. Montaj hizmetlerinde ilk sıralarda yer alan firmamız sizlere taş montaj hizmeti sunmayı başarıyor.

Kilit Taşı Döşeme Hizmeti

Kilit parke taşı yapmadan önce alt zemini hazırlıyor ve mini kepçemizle tesviye işlemini yapıyor ve kumunu çektiyoruz istenilen renk ve desen siz değerli müşterimizin isteğine göre malzemeli ve malzemesiz yaparız bizi aramadan bizden teklif almadan karar vermeyin bizi 7/24 arayıp teklif isteyebilirsiniz Ankara ici ücretsiz keşif bizimle calışmanızı diler iyi çalışmalar dilerim

ÖNEMLİ NOT: KİLİT TAŞI SATIŞI YAPMIYORUZ. KİLİT TAŞI VE PARKE TAŞI DÖŞEME İŞLEMLERİ YAPIYORUZ LÜTFEN ARARKEN BUNU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN.

Önce zeminin sertliği kontrol edilecek duruma göre gerekirse sertleştirme işlemleri yapılacak.

Zemini düzleştirme işlemi,

Kilit taşlarının düzenli bir şekilde durması için mastarla ma ve kumlama işlemi,

Kilit taşlarının dizilmesi işlemini başlanır,

Silikon uçlu çekiç ile taşların aynı hizaya getirilmesi ve montajı yapılır,

Yerleştirme işlemi bittikten sonra boşlukların doldurulması için kum dökülür ve yardımı ile boşluklar doldurulur.

En son işlem olarak taşlarının üzerinin temizlenmesi için su ve fırça yardımı ile temizlenir ve teslimata hazır hale getirilir.
Taşların döşendikten sonra Daha düzenli ve düz, parlak ve sağlam zeminler imkanı Sunar.

İstanbul Kilitli Taş –  İstanbul Parke Taş Ustası

Uzun yıllar doğa şartlarına ve ağır yüke dayanan beton parke taşlarının sağlamlığı ve uzun ömürlü olması herkes tarafından bilinen bir şeydir. Şehir içi yollarda ve tretuar kaplamalarında, sanayi alanları ve yollarında, araç park alanlarında, ticaret merkezlerinde, fabrika çevreleri ve yoğun çalışmalara maruz kalan taşlar yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz muhtelif renk seçenekleri ile mekanları canlandırır. Dekoratif zemin kaplama taşları betonun soğuk görüntüsüne renk katan elemanlardır.

Ankara Kilitli Taş – Parke Taş Ustası

Son yıllarda sitelerde, villalarda, müstakil evlerde bağ ve bahçelerde parke taş uygulamalarının arttığını görmekteyiz. Firmamız Kilitli taş – parke taş alanında oldukça tecrübeye sahip olmakla birlikte en dekoratif uygulamaları mekanınızın özelliğine göre yapmaktadır.

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Kilitli Taş – Parke Taşı Kayseri sokaklarında, caddelerinde ve mekanlarımızda tekrar sökülüp yapılabilen, her alanda uygulanabilen, çok çeşitli ve renk seçeneklerine sahiptir. Kilit Taşları tekrar tekrar uygulanabildiği için çok ekonomiktir. Aşınmalara karşı çok dayanıklıdır. Kilitli parke taşlarının TSE belgesinin olması çok önemlidir. TSE belgesi olmayan parke taşları aşınma ve çökme yapabilir.

Kilit taşı, işinde Ankara kilit taşı ustası uzman kilit taşı döşeme ustası tarafından, kaliteli malzemeyle yapıldığında uzun yıllar kullanılabilir. Farklı mimari yapılara göre dizilebilen, çok farklı motiflerde çim üzerine monte edilebilmektedir.

Kilit Taşı Ustası ANKARA
Kilitli taş ustası Kayseri ekibimizle her zaman yanınızdayız. Kilit taşı, tüm doğal taşlar arasında fiyatı en uygun olup en çok kullanılan beton yapı elemanıdır. Kilit parke taşı fiyatı m2 üzerinden kilit taş ustası hesaplanır. Kilit taşı ustalığı ve döşeme modellerimiz hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanından kilit taşı döşeme gelen seçkin doğal taşlar kullanarak uygulamasını kilit taşı döşeme ustası yaptığımız Kilitli Taşı estetik, dayanıklı zahmetsiz ve bakımlı kolay ürünlerdir. Aşınmaya ve darbelere dayanıklıdır. Eğilme ve çekme mukavemeti yüksektir.

 

Kilit taşı fiyatları  için  en uygun seçenekleri firmamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Kilit taşı m2 fiyatı için en uygun teklifleri öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

kilit taşı fiyatları Ankara en rekabetçi fiyatlar , ucuz kaliteli hizmetler için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kilit taşı Ankara için sunulan en uygun fiyat tekliflerini web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kilit taşı nasıl döşenir  çevre düzenleme sektöründe kilit taşı sert zemin ve kuru zemin olarak kullanılan yerlerde zemin kaplama taşları olarak kullanılan beton parke taşları genel adı olan bu yapı ürünleri basma taş şeklinde üretilir.

 kilit taşı ölçüleri  için 1 m²Taş Çeşitleri : Parke Taşı Boyutlar : 16,5 x 20Kalınlık : 8 cmBir Palet İçeriği * 10.00 m²Derz Aralığı    : Var Ağırlık : 150 –  180 kg/m²1 m2

Kilit taşı döşeme uygulaması için yerinde keşif yapılması gereken ve fiyatlandırılmaları yine alanda yapılması gereken bir çalışmadır. Kilit taşı döşemesi modern yapıların vaz geçilmez ürünlerinden birisidir.

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Kilit taşı yerine birçok alternatif taş ve beton modelleri vardır. Firmamızda çevre düzenleme taşları için tercih edeceğiniz birçok modelde taş çeşitleri mevcuttur. Ürettiğimiz diğer taş modelleri ise şöyledir; 1 palet kilit taşı fiyatı  Dekoratif kilit taşı modelleri, küpeşte, bordür taşı, beton su oluğu, kolon şapkası, karo taşı, bahçe parke taşı ve yollar için kilitli parke taşı. İstanbul kilit taşı ustası

Ancak her yıl olduğu gibi 2022 yılında da en çok satılan taş modeli kilit taşı modelidir. İstanbul kilit taşı fiyatları Kilit taşları aşık taşı diye de adlandırılmaktadır. İstanbul kilit taşı fiyatları

Ankara kilit taşı fiyatları ilçeye ve parke taşı döşemesi yapılacak alana göre değişmektedir. Kilit taşı döşemesi yapılacak bölgedeki engebeler önceden giderilmelidir. İstanbul kilit taşı fabrikaları

Eğer kilit taşı yapılacak bölgelerde ağaç var ise ağaç kenarlarını bordür taşları ile çevirerek dekoratif görünümü artıra bilirsiniz. Sert zeminler için beton taş modeli tercih edilmelidir.

Binalarınızda, otoparkınızda ya da yollarda kullanılan kilitli taşların en büyük özelliği sökülüp yeniden takılabilmeleridir. Bunun içinde her alanda çok rahat kullanılır ve en çok tercih edilen modellerdir. Uygulama alanının geniş olması beraberinde farklı renklerde üretilmesini de sağlamıştır. Malzeme sökülüp yeniden uygulanabildiğinden dolayı da ekonomik bir çözüm olarak bilinmektedir. Bugün özellikle de küçük ilçelere ya da tatil yörelerine baktığımız zaman kilit taşlarını yollarda görebilmemizin nedeni de ekonomik olmasından kaynaklıdır.

Kilitli taşların en büyük özelliği aşınmalara karşın çok dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle de özellikle bina otoparklarında çok fazla tercih edilirler. Betonun çökme, çatlama ve buna benzer durumlarla karşılaşabileceği yerlerde kilitli taşlar her zaman kurtarıcı olmuştur. Ancak burada önemli bir konu vardır ki kullanılacak ve tercih edilecek olan malzemenin kalitesi. Çünkü kalitesiz kilit taşlarının büyük bir bölümünün de çöktüğü bilinmektedir. Bunun için TSE belgesi bir yol gösterici olabilecektir. Biz firma olarak satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm kilit taşlarında TSE belgesine önem veririz ve bunun içinde kullanırız.

Kilit taşları yalnız dayanıklılık değil aynı zamanda mekanın şık bir görünümünü de sağlar. Firmamız profesyonel bir çalışma yürüterek döşenmesini istediğiniz alana iyi işçilik yaparak güzel sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Kilitli taşlar dekorasyonda da önemli bir yere sahiptir. evet kullanış bakımından pek çok uygulamaya göre daha kaliteli ve daha ekonomiktir ancak tasarım ve dekorasyonda da etkisi görmezden gelinemez.

Kilit taşı ve kilit taşı ustası şahsi mülklerin dışında genelde apartman ve site içlerinde daha yaygın olarak tercih edilir ve bu ortak kullanım alanlarının birde yönetimi mevcut olur yönetimler diğer sakinler ile görüşerek kilit taşı yapımı için gerekli onayları aldıktan sonra yapması gereken tek şey güvenilir bir firma ile iletişime geçmektir. Bütün sorumluluk neredeyse yönetime ait tir onun için Kilit taşı ve kilit taşı ustası yaptıracağınız firmayı seçerken biraz daha dikkat etmenizi öneriyoruz. Ayrıca bu işlem sırasında bizimle iletişime geçerek Kilit taşı ve kilit taşı ustası  ndan faydalana bilirsiniz. Kilit taşı firmasını yaptıracağınız Kilit taşı ve kilit taşı ustası alanda size fikirlerini beyan edecektir.

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Kilit taşı ve kilit taşı ustası çalışmasına başlamadan önce zeminde bulunan engeller tek, tek ortadan kaldırılmalıdır. Bu engeller arasında su giderleri, zemin sıkıştırmaları gibi basit çözüle bilecek sorunlardır. Bu işlemler ortadan kaldırıldıktan sonra ilk etapta Kilit taşı ve kilit taşı ustası çalışmasında ne kadar toz gidecek hesaplayarak kilit taşıaltına serilen tozu alana serer bu kilit taşı tozu diğer kum çeşitlerinden farklıdır.

Kilit taşı ve kilit taşı ustası taş kırıklarından oluşan özel bir tozdur. Ayrıca buradan şunu belirtelim kilit taşı altına kesinlikle ve kesinlikle 03 kum ve ya benzeri kum çeşitleri serilmez serildiği takdir de kilit taşı çalışmanız çökmeye Mahküm dur. Kilit taşı ve kilit taşı ustası bu toz serme işlemini zemine göre yer, yer yüksek ve düşük sererek meyil işlemini gerçekleştirir. Küçük alanlarda gerekmez ama 2000 m2 petrol alanları gibi geniş alanlarda nivo ile ölçü yapılması en sağlıklı olanıdır. Kilit taşı ve kilit taşı ustası mastardan sonra gönye için ip çekerek kilit taşının ilk sıralarını biraz daha dikkatle örerek kilit taşı döşemesine başlar kilit taşı ustası ilk çıkan sı

ralara dikkat etmezse eğer orta kısımlarda kilit taşı döşemesinde sıkışmalar meydana gelecektir. 2 kilit taşı ustası ve 3 taşıma elamanı ile günlük ortalama 300 m2 bir kilit taşı örme işlemi gerçekleştirilir.

Kilit taşı ve kilit taşı ustası döşeme işlemlerinden sonra kilit taşı üzerini sert bir fırça ile süpürerek kompaktör makinesi vurur bu işlem sırasında kilit taşları arasında mutlaka kırılacaklar olacaktır. Kilit taşı ve kilit taşı ustasından onları değiştirmesini rica ede bilirsiniz. Makine işleminin ardından kenar boşluklar harç ile nizami bir şekilde harç ile doldurulur ve son aşama olarak kilit taşı üzerine mil kum serilerek kilit taşı araları dolması sağlanır. Tüm kilit taşı örmesi ve diğer çevre düzenleme işleri hakkında bizleri arayarak daha detaylı bilgi ala bilirsiniz.

Daha önceden monte edilmiş olan kilitli taşları sonra bulundukları yerden alarak yeni bir yere döşeyebilirsiniz. Bu uygulama sırasında taşlara hiçbir zarar gelmeyeceğinden dolayı size ekstra bir masrafta açmayacaktır. Bu tip işlemlerin büyük ustalık gerektirdiği bilinir. Çünkü kilitli taşları döşediğiniz de altında kullanacağınız malzemenin kalitesi ve yoğunluğu önemlidir. Eğer ki siz kullandığınız malzemede ölçünün ne olduğunu bilmezseniz bu durumda kilit taşlar aynı hizada ve yükseklikte olmayacağından dolayı da ayaklarda takılmalara neden olabilir.

Eğer dış mekanlarınızda ekonomik ve güzel bir tercih yapmak istiyorsanız o zaman mutlaka kilitli taş tercih etmelisiniz. Bu sayede doğru bir tercih yapmış olursunuz.

Firmamız sizlere kurulduğu günden bu yana kilitli taş alanında en hızlı ve kurumsal hizmetleri sunmayı başarıyor. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle hızlı bir hizmet güvencesinden yararlanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmetleri en kaliteli koşullarda sunan avantajlı bir kurumuz. Montaj hizmetlerinde ilk sıralarda yer alan firmamız sizlere taş montaj hizmeti sunmayı başarıyor.

İstanbul Kilit Taşı Döşeme Hizmeti

Kilit parke taşı yapmadan önce alt zemini hazırlıyor ve mini kepçemizle tesviye işlemini yapıyor ve kumunu çektiyoruz istenilen renk ve desen siz değerli müşterimizin isteğine göre malzemeli ve malzemesiz yaparız bizi aramadan bizden teklif almadan karar vermeyin bizi 7/24 arayıp teklif isteyebilirsiniz Ankara ici ücretsiz keşif bizimle calışmanızı diler iyi çalışmalar dilerim

ÖNEMLİ NOT: KİLİT TAŞI SATIŞI YAPMIYORUZ. KİLİT TAŞI VE PARKE TAŞI DÖŞEME İŞLEMLERİ YAPIYORUZ LÜTFEN ARARKEN BUNU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN.

Önce zeminin sertliği kontrol edilecek duruma göre gerekirse sertleştirme işlemleri yapılacak.

Zemini düzleştirme işlemi,

Kilit taşlarının düzenli bir şekilde durması için mastarla ma ve kumlama işlemi,

Kilit taşlarının dizilmesi işlemini başlanır,

Silikon uçlu çekiç ile taşların aynı hizaya getirilmesi ve montajı yapılır,

Yerleştirme işlemi bittikten sonra boşlukların doldurulması için kum dökülür ve yardımı ile boşluklar doldurulur.

En son işlem olarak taşlarının üzerinin temizlenmesi için su ve fırça yardımı ile temizlenir ve teslimata hazır hale getirilir.
Taşların döşendikten sonra Daha düzenli ve düz, parlak ve sağlam zeminler imkanı Sunar.

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Uzun yıllar doğa şartlarına ve ağır yüke dayanan beton parke taşlarının sağlamlığı ve uzun ömürlü olması herkes tarafından bilinen bir şeydir. Şehir içi yollarda ve tretuar kaplamalarında, sanayi alanları ve yollarında, araç park alanlarında, ticaret merkezlerinde, fabrika çevreleri ve yoğun çalışmalara maruz kalan taşlar yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz muhtelif renk seçenekleri ile mekanları canlandırır. Dekoratif zemin kaplama taşları betonun soğuk görüntüsüne renk katan elemanlardır.

Ankara Kilitli Taş – Parke Taş Ustası

Son yıllarda sitelerde, villalarda, müstakil evlerde bağ ve bahçelerde parke taş uygulamalarının arttığını görmekteyiz. Firmamız Kilitli taş – parke taş alanında oldukça tecrübeye sahip olmakla birlikte en dekoratif uygulamaları mekanınızın özelliğine göre yapmaktadır.

İstanbul Kilit Taşı Ustası

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?