Palediyen Taşı

PALEDİYEN TAŞI

Evde ya da ofiste dekorasyon önemli bir konudur. Özellikle de son dönemde dekorasyon dediğimiz zaman doğal taşlarında çok fazla dikkat çekmiş olduğunu görüyoruz. Bunun için firmamız evini ya da ofisinin tasarımını değiştirmek isteyenler büyük bir ustalıkla doğal taşlarla istedikleri her türlü dokunuşu yapabiliyoruz. Doğal taşlar güzel görünümünün yanı sıra aynı zamanda temizliği de kolay olan ürünlerdir.

Doğal taşlarla yapabileceklerinize baktığımız da geniş bir süsleme alanı görebiliyoruz. Ahşap ya da benzer uygulamalara göre yıpranma payı çok uzun olan ve kullanım süresi yılları bulan bu ürünleri her yerde kullanmanız mümkün. Firmamız tüm doğal taş ürünlerini dekorasyonunuzda ve çevre düzenlemenizde kullanmanız için yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda iç ve dış mekanlarda palediyen taşı uygulamasını da yapacaktır. Palediyen taşı süsleme sanatı gibi düşünülmelidir. Farklı boyutlarla kesilmiş olan doğal taşlarla yapacağınız tasarımlar adeta bir tablo gibi mekanınızın da süslenmesini sağlayacaktır.

Taş işçiliği tecrübe ve yetenek isteyen bir konudur. bunun için kendinizi bir mobilya işçisi gibi düşünemezsiniz. Taşlarla yapacağınız her işlemenin çok büyük önemi vardır ve bunun içinde tasarım yönünüzün güçlü olması gerekir.

Taşların kolay temizliklerinin yapıldığını söyledik bunun içinde mekan fark etmeksizin kullanılabilecektir. Taşın iki türlü özelliği vardır. Yazları serin tutar kışları ise sıcak bunun içinde mekana uygulanması durumunda istenilen havayı çok rahat bir şekilde yakalayabilirsiniz. Ancak elbette ki her işte olduğu gibi burada da emek veren ustanın becerikli olması şarttır. Aksi takdirde taşa şekil vermenin zor olduğunu düşünürseniz yaptırmış olduğunuz uygulama çirkin bir görüntüye de neden olabilecektir.

Palediyen taşlarını döşedikten sonra isterseniz parlak bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede mekana ayrı bir hava katarsınız. Aşağıda parlatma işleminin yapılması durumunda nasıl bir avantaj sağlayacağınızı belirttik.

Palediyen Taşı Parlatmanın Avantajı Nedir?

  • Betonun ömrünü olabildiğince uzatırsınız.
  • Tozlanmaları engeller ve zeminin nefes almasını sağlar.
  • Parlattığınız da soyulma ya da sonrasında tekrar donuklaşma olmaz
  • Cila ya da parlatıcı kullanmanıza gerek yoktur.
  • Parlatma işlemi yapılırken aynı zamanda zeminin kullanılmasına da devam edebilirsiniz.
  • Parladıktan sonra koku yapmaz
  • Daha fazla aydınlatma sağlarsınız.

 

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?