HAKKIMIZDA

İnşaat sektörü içerisinde başlamış olduğumuz yolculuğumuz hızlı bir şekilde devam ederken biz oluşturduğumuz ve tamamladığımız projelerimizde her zaman sektörde öncü ve yenilikçi bir firma olarak anıldık. Bizim bu yetkinliğimiz ise başarımızı sürdürme noktasında her zaman gururlu hareket etmemizi sağlamıştır.

20 yılı aşkın olan sektör içerisinde sürdürmüş olduğumuz faaliyetler bizim tecrübemizi ve bu bilgimizi de uzman kadromuza aktararak sürekli gelişimimizi sağlamıştır. Değişen teknoloji ve her geçen gün küreselleşen dünyada hedefimiz güven inşa etmektir. Bunu da müşterilerimize sunmuş olduğumuz alternatifler sayesinde başarmış bulunuyoruz.

Biz firma olarak bünyemizde çalışan her personelimizin içerisinde bulunmaktan onurla bahsetmiş oldukları projeler içerisinde olduk ve firma olarak da üzerimize almış olduğumuz sorumluluğu her zaman hakkıyla tamamladık. Olabildiğince en kısa zaman içerisinde ve en iyi hizmet kalitesini sunarak iş ahlakımızı ve standartlarımızı da korumayı başardık.

Yapı sektörü içerisinde başarılı bir şekilde ilerlerken bize destek duyan her müşterimizi saygıdeğer bir iş ortağımız olarak kabul ettik ve çalışanlarımıza güler yüzlü ve samimi olmalarını önerdik.

Kalite politikamız

Firma olarak müşterilerimizin bizden beklentilerini biliyoruz ve bunun içinde hizmetlerimizi her zaman ekonomik düzeyde tutmayı tercih ettik. Zamanında teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti bizim en önemli politikamızdır. Gerek uygulama aşamasında gerekse uygulama sonrasında müşterilerimizin beklentilerini de aşarak hizmet vermeyi tercih ettik.

VİZYON VE DEĞERLER

Vizyonumuz

Beytaş yapı ve inşaat olarak inşaat sektörü içerisindeki etkinliğimizi hızlı bir şekilde artırmak ve usta kadromuzla birlikte gelişerek sektördeki güvenilirliğimizi pekiştirmektir.

Misyonumuz

Firmamız kalitesini sürekli olarak geliştirerek talep ve beklentileri üst seviyeye taşımakta kararlıdır.

Müşteri bizim için bir iş ortağıdır bunun içinde güçlü bir iletişim kurmayı tercih ederiz. Müşteri ile aranızda sıcak ve samimi bir ortamın oluşturulmuş olması referanslarımız için önemli bir adımdır.

Firmamız tüm Türkiye’ye hizmetlerini götürerek en fazla tercih edilen marka haline gelmeyi amaçlar bunun içinde rekabet gücümüzü her zaman en üst seviyede tutarız.

Yaptığımız her iş ve uygulamada insana değer vermekten mutluluk duyar ve tüm faaliyetlerimizde sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak iş kazalarının önüne geçmeyi hedefleriz.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?