Bördür Taşı

BORDÜR TAŞI

Bordür Taşı Ankara yaya, yolcu yollarının araç ve yeşil alanlardan ayrıldığı tüm yerlerde kullanılmaktadır. Yüksek yoğunlukta ve mukavemette sıfır slamplı betonun preslenmesiyle imal edildiğinden kış şartlarına direnç gösterecek yapıya sahiptirler. Kentsel dış mekânlarda kaldırımların düzenli ve estetik görünmesini sağlarlar.

Bordür Taşı Ankara

Kaplama aracı olarak kullanılan beton parke taşlarının en gerekli tamamlayıcı unsuru olarak Bordür taşlarını örnek olarak veririz.

ankara bordür taşı fiyatları

Kısaca sınır belirtme bileşinleri olarak anılsalarda parke taşları ile büyük uyumluluk göstermektedirler.

Bordür taşı ustası Ankara  Yol kenarıda bulunan yaya kaldırımlarının kenarlarında otoyol orta refüjlerinde, Bordür taşı ustası ankara bahçe   parklarda bahçelerde bu alanların kenar bitim noktalarında Bordür taşı ankara  veya görsel olarak dekoratif odaklı istenen yerlerde çok sıkça kullanındığı göze çarpmaktadır. Ankara Bordür  Değişik şekillerde ve renkler üretilebilen her türlü çevresel yapılarda tamamlayıcı öğe olarak karşılaşılmaktadır.

Bordür taşı ustası  ankara cep telefonu

Evinize veya iş binanıza değer katmak istiyorsanız taş montajı şirketimizi kiralayabilirsiniz. Doğal taşların cam yüzeylerin önüne yerleştirilmesi, soğuk veya sıcak havalarda daha fazla konfor için termal yalıtım özellikleri ekler. Ek olarak, pencerelerin yanına sentetik taşlar yerleştirmek, mülkünüze değer katarken camın görünümünü iyileştirir. Son olarak, uygun taş vurgulara sahip bir açık hava eğlence alanı planlamak, evinize veya iş mülkünüze değer katarken ambiyansı geliştirir – meşgul profesyoneller için mükemmeldir. Bir taş montaj şirketinin geliştirebileceği son özellik, dış mekân alanlarının genel olarak ne kadar değerli göründüğüdür. Firmamız sizlere en iyi bördür taşı hizmetlerini sunmayı başarıyor.

bordür taşı ustası ankara batıkent bordür taşı ustası ankara bayileri bordür taşı ustası ankara çubuk bordür taşı ustası ankara çankaya

bordür taşı ustası ankara çukurambar bordür taşı ustası ankara dikmen bordür taşı ustası ankara etimesgut bordür taşı ustası ankara eryaman bordür taşı ustası ankara emek

bordür taşı ustası ankara etlik bordür taşı ustası ankara elvankent bordür taşı ustası ankara ekibi ankara taşı ustası bordür taşı ustası ankara fiyatları

bordür taşı ustası ankara fiyat bordür taşı ustası ankara fatih bordür taşı ustası ankara facebook bordür taşı ustası ankara firmaları bordür taşı fiyat ankara

bordür taşı ustası ankara gölbaşı bordür taşı ustası ankara hasköy bordür taşı ustası ankara haymana bordür taşı ustası ankara jakuzi bordür taşı ustası ankara jakuzili

bordür taşı ustası ankara kazan bordür taşı ustası ankara kahramankazan

bordür taşı ustası ankara kızılay bordür taşı ustası ankara keçiören bordür taşı ustası ankara kilitli parke

bordür taşı ustası ankara kilit bordür taşı ustası ankara mamak

 

Tuğla yürüyüş yollarının yanına parke taşları veya ağaçların altına kaldırım taşları eklemek, mevcut peyzaj tasarımlarına sıcaklık ve derinlik katar ve her iki yüzeyin görünümünü iyileştirir. Alternatif olarak, bördür taşı döşeli yollar kurmak, konukların çimenlere zarar vermeden bahçelere veya teraslara erişmesini kolaylaştırır. Böylece herhangi bir dış mekânın genel havasını arttırır. Sizlere kaliteyi vadeden profesyonel koşullarda faaliyet gösteren bir kurum olarak en iyi hizmetleri sunmayı başarıyoruz. Her daim sizlere en iyi hizmetleri fiyat açısından da en iyi olarak sunuyoruz.

Taş montaj hizmetleri, ev sahiplerinin gerçek taşlar yerine yapay malzemeler kullanarak gerçek hayattaki benzerleriyle kusursuz bir şekilde uyum sağlayan güzel dış mekânlar yaratmalarına yardımcı olur. Gerçek doğal taşlar yapay olanlardan daha ucuz olsa da, yalnızca estetik söz konusu olduğunda, bördür taşı genellikle gerçek diğer taşlardan daha iyi sonuç verir. Sahte malzemeler kullanarak dış mekânlar yaratma konusunda yardıma ihtiyacı olan ev sahipleri, güzel bahçeler ve teraslar oluşturmaya başlayabilmeleri için yerel taş montaj hizmetleri şirketimizle iletişime geçmelidir. Firmamız sizlere en iyi hizmetleri bördür taşı montaj hizmetleri kapsamında sunmayı başarıyoruz.

Bordür taşından bahsetmeden önce şunu söylemenin yerinde olabileceğini düşünüyorum. Tabiat bize birçok güzellik sunmuştur. Bizde bu güzellikleri en doğru şekilde kullanarak yaşadığımız alanları ne kadar güzelleştirebilirsek o kadar kıymetli olacaktır. İşte çevre düzenleme konusunda bordür taşı da bu güzelliklerden bir tanesidir. Geçmişinin çok eski tarihlere kadar dayanmış olduğu bilinir. Adı sürekli olarak değişmiş olsa da her zaman kullanımı aynı amaç doğrultusunda olmuştur. Bordür taşı kullanımında kilit taşlarına sağlamış olduğu uyum dolayısıyla da farklı mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Bordür taşları çeşitli renklerde ve farklı büyüklüklerde olabilirler. Yalnız kilit taşlarıyla değil aynı zamanda asfalt ve beton gibi uygulamalara destekleyici olarak da kullanılabilirler. Biz tüm şehir ve ilçelerin yol kenarlarında bordür taşlarını gerek dekoratif olarak gerekse ihtiyaç olarak görebiliyoruz.

Bordür Taşı Özelliği

Bordür taşlarının özelliklerinin başında kalıcı olması geliyor. Farklı renklerde olabilirler renklerin doğal olması ve hiçbir şekilde bozulmaz doğal ortamlarda da kullanılmasını sağlamıştır. Çevre dostu olan bir uygulamadır ve yerde ya da farklı alanlarda kullanılabilir.

Bordür taşlarının boyutlarının farklı olması aynı zamanda içerisinde de farklı mineraller taşımasını sağlamıştır. Bunun içinde hangi ortamda kullanılırsa kullanılsın doğal ve çevre dostu olarak tercih edilir.

Buraya kadar bordür taşı konusunda çevre düzenlemesinden bahsettik ancak bu taşlar ev tasarımında da kullanılır. Ev tasarımlarında kullanılacak olan model ise granit küp şeklindedir. Sağlam olması ve yıllar boyunca aynı şekilde kalması kullanımını da artıran faktörler arasındadır. Bordür taşlarını genelde bölgesel olarak daha fazla görebiliriz. Özellikle de Ankara’ da bu taşı kullanan pek çok alana rastlayabilirsiniz. Firmamız bordür taşı uygulamalarını en güzel şekilde değerlendirilerek talep ettiğiniz mekanda kullanılmasını sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda bu işte usta olan elemanlarımız hızlı bir şekilde işe koyulacak ve belirlenmiş günde başlanacak olan işleri yine belirlenmiş olan tarihlerde size teslim edecektir.

Bordür taşları kalitesi ve sağlamlığı ile bilinir. Bunun içinde müşterilerimizin oldukça fazla talep ettiği ürünler arasında yer alır. Yalnız başına kullanılabileceği gibi tasarımı gerçekleştirilecek olan alanda kilit taşıyla ya da betonla veya benzer yapı malzemeleriyle rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bordür taşı ihtiyacınız ya da döşeme konusundaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?