Merdiven İşleri

MERDİVEN İŞLERİ

Merdivenler ev ya da işyerinde günlük hayat içerisinde kullandığınız en sık alanların başında geliyor. Ancak merdivenlerin özellikleri ise zemine ya da koruyucu kısımlara gerekli önem verilmediği takdirde bir tehlike olmasıdır. Bunun içinde merdiven nerede olursa olsun mutlaka bakımı yapılan ve de kaydırmayan bir şekilde dizayn edilmesi gerekir. Biz firma olarak yapı ve çevre düzenlemesi sektöründe bugüne kadar pek çok alanda hizmet verdik ve verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de merdiven işleri.

Memnun olmadığınız bir merdiveni sil baştan yeniden yaparak ya da var olmayan bir alanda yeni bir merdiven yaparak size hizmet etmesini sağlayabiliriz. Bunun içinde öncelikli olarak yapılacak olan alanın tespit edilmesini tercih ederiz. Hizmet çeşitliliğimiz arasında yer alan merdiven işleri sektörde her zaman rakipsiz olmamızı da sağlamıştır. Biz sıradan bir merdiven tamiri ya da yapımının çok daha ötesinde size ömür boyunca kullanabileceğiniz sağlıklı merdivenler yapmada ustayız.

Firmamız bünyesinde çalışan her ustamız yapmış olduğu işin bilincinde hareket eder ve bunun içinde kendi ustalığını konuşturur. Merdivenleri çeşitli şekilde ele almak gerekiyor. Çünkü merdiven aynı zamanda tasarım gerektiren bir konudur. İster beton bir merdiven olsun ister ahşap bir merdiven kesinlikle tasarımın istenildiği şekilde teslim edilmesi gerekir.

Biz yapacağımız merdiven uygulamalarında kendi tercihimize göre merdiven tasarımı da yaptık müşterilerimizin bize sunmuş olduğu tasarım çerçevesinde de ancak hangi tür merdiven yaparsak yapalım müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tuttuk. Sağlam bir merdivenin kullanım süresi ömür boyudur ve bunun içinde hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekir. Özellikle de bina içerisinde kullanılacak olan merdivenlerin de mutlaka dayanıklılığının yüksek olması gerekir. Merdivenlerde ölçüleme önemli bir konu. Yani merdivenin ne olması gerektiğinden yüksek basamaklara sahip olması gerekir ne de geniş. Çünkü bu aynı zamanda merdiveni çıkan kişinin de daha fazla yorulmasına neden olacaktır. Dolayısıyla merdiven ustalarımız yapım aşamasında standart ölçülere de bağlı kalmayı tercih ederler. Ancak yapının bazen uygulama zorluğu standardında üzerine çıkılmasına neden olabilir. İşte bu durumda merdiven ustası kesinlikle çözümü en doğru şekilde yapacaktır.

 

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?