KARO TAŞI

Mekanları iç ve dış olarak ayırmak gerekirse yapılacak çalışmalarda estetik açıdan birbirinden farklı olabilir. Biz cevreduzenlemesi.com olarak mekanın esnek görünümünü öne çıkaracak ve beğenilen bir malzeme olarak bilinen Karo taşıyla düzenleyebiliyoruz. Karo taşları farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Bunun içinde bu malzemenin geniş bir yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz. İstediğiniz bir modeli firmamız sizin için çok rahat bir şekilde temin edebilecektir. Hatta karo taşlarının öyle özelliği vardır ki kişiye veya mekana göre özel olarak tasarlanabilir. Karo taşlarının en güzel tarafı doğal bir görünüm vermesidir. Dolayısıyla uygulanmış olduğu alana çok rahat bir şekilde uyum sağlayabilir. Bu konuda bizden fikir almak ve önerilerimizi dinlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karo taşı dayanıklı ve uzun ömürlü malzemedir. Bunun içinde ister dış isterseniz iç mekanlarınızda çok rahatça kullanabilirsiniz. Sağlık bakımından hiçbir etkisi olmayan bir başka deyişle çevre dostu olan bu malzeme çok uzun yıllar boyunca da deforme olmadan bulunduğu yerde kalabilir. Malzemenin kaliteli olması üzerinde tonlarca yükü de taşıyabilmesini sağlar. Dolayısıyla olumsuz hava şartlarından da etkilenmez. Renkleri çeşitli dedik ancak uygulanmış olduğu renklerde hiçbir zaman solmaz ilk günkü şekilde kalacaktır. Özellikle güneşin fazla olduğu yerlerde uygulanarak test edilmiş ve bozulmaların olmadığı da görülmüştür. Kışın karo taşı donmaz bunun içinde üzerinde yürürken kayma ya da düşme gibi tehlikelerle karşılaşmazsınız.

Karo taşı Döşeme

Firmamız satışını yapmakta olduğu karo taşlarının uygulanmasında da öncülük etmektedir. Bugün piyasa da bu konuda hizmet veren çok firma olabilir ancak bu işte en az malzemenin kalitesi kadar ustaların göstermiş olduğu hassasiyette önemlidir. Biz malzemenin uygulanması gereken yeri öncesinden tespit ederek gerekli olan karo taşı ihtiyacını belirleriz ve özel bir tasarım isteniyorsa bunun üzerinde çalışmamızı da yaparız. Kullanmış olduğumuz tüm malzemelerimiz TSE standartlarındadır ve bunun içinde belgelidir. Ekonomik çözümler sunarak yılların vermiş olduğu deneyimleri birleştirip siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için her türlü imkanı seferber ederiz. Her mekana uygun olan karoları önererek uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayabiliriz.