KİLİTLİ TAŞ

Firmamız sizlere kurulduğu günden bu yana kilitli taş alanında en hızlı ve kurumsal hizmetleri sunmayı başarıyor. Firmamızdan alacağınız hizmetlerle hızlı bir hizmet güvencesinden yararlanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmetleri en kaliteli koşullarda sunan avantajlı bir kurumuz. Montaj hizmetlerinde ilk sıralarda yer alan firmamız sizlere taş montaj hizmeti sunmayı başarıyor.

Kilit taşı fiyatları  için  en uygun seçenekleri firmamızdan ögrenebilirsiniz.

Kilit taşı m2 fiyatı için en uygun teklifleri ögrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

kilit taşı fiyatları ankara en rekabetçi fiyatlar , ucuz kaliteli hizmetler için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kilit taşı ankara için sunulan en uygun fiyat tekliflerini web sitemiz üzerinden ögrenebilirsiniz.

Kilit taşı nasıl döşenir  çevre düzenleme sektöründe kilit taşı sert zemin ve kuru zemin olarak kullanılan yerlerde zemin kaplama taşları olarak kullanılan beton parke taşları genel adı olan bu yapı ürünleri basma taş şeklinde üretilir.

 kilit taşı ölçüleri  için 1 m²Taş Çeşitleri : Parke Taşı Boyutlar : 16,5 x 20Kalınlık : 8 cmBir Palet İçeriği * 10.00 m²Derz Aralığı    : Var Ağırlık : 150 –  180 kg/m²1 m2

Kilit taşı döşeme uygulaması için yerinde keşif yapılması gereken ve fiyatlandırılmaları yine alanda yapılması gereken bir çalışmadır. Kilit taşı döşemesi modern yapıların vaz geçilmez ürünlerinden birisidir.

ankara kilit taşı

Kilit taşı yerine birçok alternatif taş ve beton modelleri vardır. Firmamızda çevre düzenleme taşları için tercih edeceğiniz birçok modelde taş çeşitleri mevcuttur. Ürettiğimiz diğer taş modelleri ise şöyledir; 1 palet kilit taşı fiyatı  Dekoratif kilit taşı modelleri, küpeşte, bordür taşı, beton su oluğu, kolon şapkası, karo taşı, bahçe parke taşı ve yollar için kilitli parke taşı. ankara kilit taşı ustası

Ancak her yıl olduğu gibi 2022 yılında da en çok satılan taş modeli kilit taşı modelidir. ankara kilit taşı fiyatları Kilit taşları aşık taşı diye de adlandırılmaktadır. ankarada kilit taşı fiyatları

Ankara kilit taşı fiyatları ilçeye ve parke taşı döşemesi yapılacak alana göre değişmektedir. Kilit taşı döşemesi yapılacak bölgedeki engebeler önceden giderilmelidir.

ankara kilit taşı fabrikaları

Eğer kilit taşı yapılacak bölgelerde ağaç var ise ağaç kenarlarını bordür taşları ile çevirerek dekoratif görünümü artıra bilirsiniz. Sert zeminler için beton taş modeli tercih edilmelidir.

Binalarınızda, otoparkınızda ya da yollarda kullanılan kilitli taşların en büyük özelliği sökülüp yeniden takılabilmeleridir. Bunun içinde her alanda çok rahat kullanılır ve en çok tercih edilen modellerdir. Uygulama alanının geniş olması beraberinde farklı renklerde üretilmesini de sağlamıştır. Malzeme sökülüp yeniden uygulanabildiğinden dolayı da ekonomik bir çözüm olarak bilinmektedir. Bugün özellikle de küçük ilçelere ya da tatil yörelerine baktığımız zaman kilit taşlarını yollarda görebilmemizin nedeni de ekonomik olmasından kaynaklıdır.

Kilitli taşların en büyük özelliği aşınmalara karşın çok dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle de özellikle bina otoparklarında çok fazla tercih edilirler. Betonun çökme, çatlama ve buna benzer durumlarla karşılaşabileceği yerlerde kilitli taşlar her zaman kurtarıcı olmuştur. Ancak burada önemli bir konu vardır ki kullanılacak ve tercih edilecek olan malzemenin kalitesi. Çünkü kalitesiz kilit taşlarının büyük bir bölümünün de çöktüğü bilinmektedir. Bunun için TSE belgesi bir yol gösterici olabilecektir. Biz firma olarak satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm kilit taşlarında TSE belgesine önem veririz ve bunun içinde kullanırız.

Kilit taşları yalnız dayanıklılık değil aynı zamanda mekanın şık bir görünümünü de sağlar. Firmamız profesyonel bir çalışma yürüterek döşenmesini istediğiniz alana iyi işçilik yaparak güzel sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Kilitli taşlar dekorasyonda da önemli bir yere sahiptir. evet kullanış bakımından pek çok uygulamaya göre daha kaliteli ve daha ekonomiktir ancak tasarım ve dekorasyonda da etkisi görmezden gelinemez.

Daha önceden monte edilmiş olan kilitli taşları sonra bulundukları yerden alarak yeni bir yere döşeyebilirsiniz. Bu uygulama sırasında taşlara hiçbir zarar gelmeyeceğinden dolayı size ekstra bir masrafta açmayacaktır. Bu tip işlemlerin büyük ustalık gerektirdiği bilinir. Çünkü kilitli taşları döşediğiniz de altında kullanacağınız malzemenin kalitesi ve yoğunluğu önemlidir. Eğer ki siz kullandığınız malzemede ölçünün ne olduğunu bilmezseniz bu durumda kilit taşlar aynı hizada ve yükseklikte olmayacağından dolayı da ayaklarda takılmalara neden olabilir.

Eğer dış mekanlarınızda ekonomik ve güzel bir tercih yapmak istiyorsanız o zaman mutlaka kilitli taş tercih etmelisiniz. Bu sayede doğru bir tercih yapmış olursunuz.